Destiny 2 – dzisiaj przerwa w działaniu serwerów oraz nowa aktualizacja

Destiny 2 20170916214539
Destiny 2 20170916214539

Bungie poinformowało, że w godzinach od 16 do 21 czasy polskiego, będzie trwała pierwsza w tym roku konserwacji serwerów Destiny 2. Z tego też powodu, granie w kosmiczną strzelankę w tym czasie, będzie niemożliwe. Zaraz po włączeniu serwerów, by móc powrócić na orbitę, gracze będą musieli pobrać aktualizację 1.1.1.2. Jej zawartość nie jest jeszcze znana, ale raczej wprowadzi ona kosmetyczne zmiany.

Destiny 2 debiutowało na konsolach PlayStation 4 i Xbox One we wrześniu ubiegłego roku, a miesiąc później na PC. Gra spotkała się ciepłym przyjęciem, ale kilka tygodni po premierze, gracze zaczęli narzekać na dość nieprzemyślany endgame. Obecnie jesteśmy już po premierze pierwszego dodatku zatytułowanego Klątwa Ozyrysa, który spotkał się z falą krytyki, ale zaraz po jego premierze, Bungie wypuściło znaczące aktualizacje, które nieco poprawiły sytuację.

W niedalekiej przyszłości, czyli jeszcze przed wiosenną premierą drugiego rozszerzenia, twórcy planują uatrakcyjnić nagrody za cykliczne zmagania Iron Banner w Tyglu oraz dość mało wyraziste zmagania frakcji. Powiększony zostanie także rozmiar skarbca.