Demo Anthem dostępne już pod koniec stycznia. Oto jak je pobrać

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Anthem
Anthem

Anthem będziemy mogli sprawdzić jeszcze przed premierą. Wersje demonstracyjne będą dostępne już pod koniec tego miesiąca, a za chwilę pokażemy wam jak je pobrać.

Demo będzie dostępne na wszystkich platformach (PC, PS4, Xbox One). Jednak najpierw będą mogły je wypróbować osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży. VIP demo będzie dostępne od 25 do 27 stycznia, a zwykłe od 1 do 3 lutego. Zawartość w obu przypadkach nie będzie się od siebie różnić, więc każdy będzie mógł zagrać w to samo. Progresu z dema nie będzie można przenieść do pełnej wersji gry.

Jak pobrać demo Anthem

  1. Zamawiamy grę w przedsprzedaży (fizycznie lub cyfrowo). W przypadku zamówienia edycji cyfrowej nasze konto od razu zyska możliwość pobrania dema. Pamiętajcie,  że są dwie wersje gry i obie dają dostęp do dema VIP.
  2. Rejestrujemy kod z fizyczną wersją gry na naszym koncie EA.
  3. Pobieramy wersję demonstracyjną, ale w tej chwili nie jest jeszcze dostępna na żadnej z platform docelowych.
  4. Gramy! Pamiętajcie, że progres z dema nie przechodzi do pełnej wersji.

Źródło: https://www.dualshockers.com/anthem-vip-demo-sign-up/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów