Death Stranding pojawi się na Tokyo Game Show 2018!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak informuje studio Kojima Productions na Twitterze, Death Stranding pojawi się na tegorocznym Tokyo Game Show! Produkcja doczeka się panelu, który odbędzie się 23 września.

Na scenie pojawi się sam Hideo Kojima wraz z japońską obsadą produkcji. Nie wiemy jednak, czy możemy spodziewać się jakichkolwiek nowych informacji o produkcji, zwiastuna, czy może bardzo oczekiwanej przez fanów daty premiery. Dokładną godzinę panelu i więcej informacji poznamy w późniejszym terminie.

Ostatni materiał z Death Stranding pojawił się na tegorocznych targach E3 odbywających się w Los Angeles, więc miejmy nadzieję, że nadchodzące TGS 2018 przyniesie nam trochę szczegółów dotyczących gry. W nowej produkcji Hideo Kojimy rozgrywka będzie wymagać współpracy między graczami. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, zajrzyjcie tutaj.

Death Stranding pojawi się wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Tokyo Game Show 2018 odbędzie się od 20 do 23 września.

Death Stranding – najnowszy zwiastun produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów