Rozgrywka w Death Stranding będzie wymagać współpracy między graczami

Death Stranding 800x450

Tegoroczne targi E3 są już bardzo blisko i istnieją wysokie szanse na to, że w końcu dowiemy się więcej o najnowszej produkcji Hideo Kojimy. Na ten moment niewiele wiadomo jak wyglądać będzie rozgrywka w Death Stranding, jednak wszystko wskazuje na to, że będzie wymagać kolaboracji pomiędzy graczami.

W wywiadzie dla magazynu Total Film, jak donosi GamesRadar, Mads Mikkelsen ujawnił kilka szczegółów dotyczących rozgrywki w Death Stranding. Aktor mówił między innymi o tym, że niezbędnym elementem rozgrywki będzie współpraca między graczami i że nigdy wcześniej nie widział czegoś podobnego. Mikkelsen skomentował również proces motion capture i warstwę fabularną, mówiąc, że są wprost „nieskazitelne”.

Aktor powiedział, że koncepcja rozgrywki w Death Stranding jest bardzo interesująca. Biorąc pod uwagę to, jak Hideo Kojima eksperymentował z mechaniką w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, ciekawie będzie zobaczyć, jak cała koncepcja ewoluowała.

Death Stranding pojawi się wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Na ten moment nie znamy daty premiery, ale niewykluczone, że zbliżające się targi w Los Angeles rozjaśnią nam tę kwestię.

Death Stranding – zwiastun produkcji