Days Gone ze zwiastunem przedstawiającym rozgrywkę!

Deacon nie ma łatwego życia

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Sony opublikowało nowy zwiastun Days Gone, w którym możemy zobaczyć jak będzie wyglądać rozgrywka w grze. Niestety materiał trwa jedynie pół minuty, lecz uwierzcie mi – robi wrażenie.

Najnowsza ekskluzywna produkcja na konsolę japońskiego giganta niedawno pokryła się złotem. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, zajrzyjcie pod ten link. Jeżeli chcecie zobaczyć garść świeżych zrzutów ekranu oraz fragment z rozgrywki, kliknijcie tutaj. Wątek główny w Days Gone będzie trwał aż 30 godzin, z czego 6 będą zajmować przerywniki filmowe. Jest to wynik zaskakująco wysoki, bowiem na przykład takie The Last of Us miało jedynie 1,5 godziny cutscenek. Twórcy niedawno zapowiedzieli, że po premierze pojawi się DLC. Więcej informacji na ten temat znajdziecie klikając w ten link. Niedawno dowiedzieliśmy się, ile miejsca Days Gone zajmie na dysku konsoli. Po więcej szczegółów odsyłam tutaj.

Days Gone zadebiutuje już 26 kwietnia, wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Days Gone – zwiastun przedstawiający rozgrywkę

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qaAwGvufVHs

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów