Days Gone otrzyma DLC po premierze

Będziemy mieli okazję bliżej poznać bohaterów

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Days Gone to kolejna ekskluzywna produkcja na konsolę PlayStation 4. Grę stworzyło studio Bend, które odpowiedzialne jest między innymi za Uncharted: Złota Otchłań wydane na konsolę PlayStation Vita. O grze dowiedzieliśmy się już sporo, lecz dzisiaj deweloperzy podzielili się bardzo ciekawą informacją – Days Gone po premierze otrzyma DLC.

Na ten moment nie wiemy zbyt wiele na temat tych dodatków. Jedynie Community Manager studia Bend, David Lee, zdradził, że historia w nich zawarta będzie obejmować przeszłość bohaterów, która pozwoli nam zrozumieć co spowodowało, że są takimi, a nie innymi osobami.

David Lee przyznał w wywiadzie z GamerBraves, że Days Gone znacznie się zmieniło od pierwszej zapowiedzi, która miała miejsce na E3 w 2016 roku. Zmiany są szczególnie widoczne na tle wizualnym, choć interfejs również wygląda inaczej, niż początkowo planowano.

Najnowsza ekskluzywna produkcja na konsolę japońskiego giganta niedawno pokryła się złotem. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, zajrzyjcie pod ten link. Jeżeli chcecie zobaczyć garść świeżych zrzutów ekranu oraz fragment z rozgrywki, kliknijcie tutaj. Wątek główny w Days Gone będzie trwał aż 30 godzin, z czego 6 będą zajmować przerywniki filmowe. Jest to wynik zaskakująco wysoki, bowiem na przykład takie The Last of Us miało jedynie 1,5 godziny cutscenek. Bend Studio planuje w tej dziedzinie dorównać Hideo Kojimie? Bardzo możliwe.

Days Gone – fragment z rozgrywki z kanału IGN

Źródło: https://www.dualshockers.com/days-gone-post-launch-dlc/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów