Wiemy ile Days Gone zajmie miejsca na dysku PlayStation 4

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Jak możemy dowiedzieć się z wczesnych raportów, Days Gone zajmie na dysku konsoli 67 GB, lecz grę będziemy w stanie włączyć już po pobraniu 27 GB danych. Jest to przeciętny wynik, biorąc pod uwagę, jak rozbudowana jest nadchodząca produkcja studia Bend.

Days Gone na start otrzyma aktualizację do wersji 1.02, tak zwany „day one update”. Na ten moment nie podano oficjalnie, co będzie zawierała ta aktualizacja, lecz przypuszcza się, że będzie to standardowe naprawienie błędów oraz dodanie trybu foto. Bardzo możliwe, że jeszcze w tym miesiącu pojawi się aktualizacja gry do wersji 1.03.

Najnowsza ekskluzywna produkcja na konsolę japońskiego giganta niedawno pokryła się złotem. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, zajrzyjcie pod ten link. Jeżeli chcecie zobaczyć garść świeżych zrzutów ekranu oraz fragment z rozgrywki, kliknijcie tutaj. Wątek główny w Days Gone będzie trwał aż 30 godzin, z czego 6 będą zajmować przerywniki filmowe. Jest to wynik zaskakująco wysoki, bowiem na przykład takie The Last of Us miało jedynie 1,5 godziny cutscenek. Twórcy niedawno zapowiedzieli, że po premierze pojawi się DLC. Więcej informacji na ten temat znajdziecie klikając w ten link.

Days Gone zadebiutuje już 26 kwietnia, wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Źródło: https://twistedvoxel.com/days-gone-download-file-size-day-one-update/?utm_source=share&utm_medium=ios_app

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów