Days Gone – oficjalna ścieżka dźwiękowa dostępna na Spotify i innych serwisach streamingowych

Najbardziej klimatyczna playlista 2019 roku?

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Twórcy Days Gone, nadchodzącej produkcji ekskluzywnej na konsolę PlayStation 4, opublikowali na najbardziej popularnych serwisach streamingowych oficjalną ścieżkę dźwiękową. Za soundtrack odpowiedzialny jest Nathan Whitehead, który maczał palce w wielu grach i filmach. Jego muzykę możemy podziwiać między innymi w trzech częściach Nocy Oczyszczenia, Beyond Skyline czy Gears of War: Judgement. Soundtrack możecie już znaleźć na Spotify (kliknij tutaj), iTunes oraz Google Play. Ścieżka dźwiękowa zawiera 25 utworów.

Jeżeli chcecie zobaczyć garść świeżych zrzutów ekranu oraz fragment z rozgrywki, kliknijcie tutaj. Wątek główny w Days Gone będzie trwał aż 30 godzin, z czego 6 będą zajmować przerywniki filmowe. Jest to wynik zaskakująco wysoki, bowiem na przykład takie The Last of Us miało jedynie 1,5 godziny cutscenek. Twórcy niedawno zapowiedzieli, że po premierze pojawi się DLC. Więcej informacji na ten temat znajdziecie klikając w ten link. Niedawno dowiedzieliśmy się, ile miejsca Days Gone zajmie na dysku konsoli. Po więcej szczegółów odsyłam tutaj.

Days Gone zadebiutuje już 26 kwietnia, wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów