Darksiders 3 – zapowiedziano dwa pakiety DLC

Darksiders 3 800x450

Gunfire GamesTHQ Nordic ogłosili dzisiaj dwa pakiety DLC do Darksiders 3, które pojawią się po premierze gry. Tytuł pierwszego dodatku to The Crucible, czyli dobrze znany graczom Tygiel a drugi kryje się pod nazwą Keepers of the Void.

W pierwszym DLC dziwna istota prosi Fury o jej obecność w celu sprawdzenia umiejętności naszej protagonistki. Bohaterka akceptuje zaproszenie i przenosi się do nowej lokacji, gdzie dane jej będzie walczyć z falami przeciwników. Za odnoszone sukcesy gra nagrodzi nas nowym wyposażeniem i mnóstwem nagród.

W dodatku Keepers of the Void, Fury uda się do nowej lokacji nazwanej Serpent Holes. W miejscu tym spotkamy pełno przeciwników i zagadek, które mają na celu sprawdzić naszą główną bohaterkę. Podobnie jak w Tyglu, będziemy mogli w tym dodatku odblokować mnóstwo broni, a daniem głównym jest tutaj Zbroja Otchłani.

Darksiders 3 pojawi się na komputery osobiste z systemem Windows oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One już 27 listopada. Oba DLC nie mają jeszcze dokładnej daty premiery, lecz pewne jest to, że pojawią się dopiero po premierze gry.

Darksiders 3 – zwiastun produkcji