Dark Souls Remastered – nowy fragment rozgrywki pokazuje Blighttown

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Dark Souls Remastered
Dark Souls Remastered

Dark Souls Remastered to odświeżona edycja pierwszej części znanej już serii gier stworzonej przez studio From Software. Dzisiaj na portalu Game Informer pojawił się nowy materiał z rozgrywki, na którym możemy zobaczyć zremasterowane Blighttown. Jak możemy się spodziewać, na każdym kroku będą na nas czekać groźni rywale i drabiny! Wspomniany gameplay możecie zobaczyć tutaj.

W ostatni weekend gracze mieli okazję wypróbować grę w otwartych testach sieciowych dostępnych na Xbox One oraz PlayStation 4. Co również warto nadmienić, w zeszłym miesiącu Bandai Namco potwierdziło, że wszyscy posiadacze Dark Souls Prepare To Die Edition na platformie Steam będą mogli zakupić remaster po obniżonej cenie.

Dark Souls Remastered  już 25 maja zadebiutuje na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wersja na Nintendo Switch miała pojawić się w tym samym czasie, jednak zadebiutuje ona dopiero latem.

Dark Souls Remastered – zwiastun produkcji

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2018/05/17/new-gameplay-today-dark-souls-remastered.aspx

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów