Cyberpunk 2077: Play wspólnie z CD Projekt Red przygotował darmowy motyw na smartfony

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

CD Projekt Red we współpracy z Play przygotował specjalny motyw dla smartfonów marek Samsung, Huawei i Xiaomi nawiązujący oczywiście do gry Cyberpunk 2077. Co ważne, motyw jest darmowy i może go pobrać, niezależnie z usług którego operatora komórkowego korzystamy.

Pomimo, że od premiery gry minął już tydzień, to szacuje się, że liczba jaj użytkowników każdego dnia powiększa się o ponad milion. Dla tak licznej społeczności, oficjalny motyw na telefon, z pewnością będzie jego cenną ozdobą.

Specjalny motyw zmienia interfejs smartfonu i przenosi go do roku 2077. Użytkownicy zobaczą w nim nowe tapety, ikony systemowe, ekrany ustawień, czat wiadomości oraz ekran wybierania numerów. Nie brakuje akcentów prosto z gry, takich jak avatar głównego bohatera, czy też samochód, którym porusza się po ulicach Night City.

Smartfon Motyw Cyberpunk 2077
Smartfon Motyw Cyberpunk 2077

Istotne jest to, aby przed pobraniem motywu zaktualizować smartfon do najnowszej wersji Androida (minimum Android 10). Warto także upewnić się, że w telefonie ustawiona jest polska lokalizacja. Aby poczuć klimat Night City, najlepiej wyłączyć w smartfonie tzw. dark mode (tryb ciemny).