Cyberpunk 2077 nie otrzyma w czerwcu wyciętych treści? CD Projekt dementuje plotki

Cyberpunk 2077 2 e1593121648168

W ostatnich dniach media dość obficie rozpisywały się na temat plotki, której źródłem jest forum Reddit. Rzekomo jeden z twórców CD Projekt RED, wypowiedział się na temat rozwoju Cyberpunk 2077, ogromnej ilości treści, która została wycięta i planach jej dodatnia latem tego roku.

Materiał zawiera dokładnie te informacje, które przeciętny gracz chciałby usłyszeć i w co chciałby wierzyć, dlatego tekst z łatwością uzyskał ogromny rozgłos. Do wypowiedzi odniósł się w końcu na firmowym forum przedstawiciel studia pod pseudonimem Vattier.

Zwykle nie komentujemy plotek, ale te po prostu nie są prawdziwe.

Graczom jednak taki lakoniczny komentarz nie wystarcza. Wielu z nich uważa, że skoro CD Projekt Red okłamywał graczy i akcjonariuszy przed premierą Cyberpunk 2077, może to robić również teraz.

Cyberpunk 2077 znajduje się w samym środku wielkiego skandalu. Z jednej strony studio wypuściło na konsole poprzedniej generacji wersje w tragicznym stanie technicznym, a z drugiej programiści wycięli ogromną ilość treści, a także nie zaimplementowali wielu rozwiązań będących standardem w grach z otwartym światem.

Jeszcze wczoraj w kodzie Cyberpunk 2077 gracze znaleźli męską wersję romansu z Judy. W grze istnieje możliwość romansu z tą postacią wyłącznie, jeśli gramy żeńską wersją V. Przedstawiciele CD Projekt już ogłosili, że nigdy nie było w planach romansu Judy z mężczyzną, a dodatkowe ścieżki dialogowe zostały nagrane automatycznie podczas produkcji dla każdej z postaci.

Może Cię również zainteresować: