Cyberpunk 2077 vs Gangstar Vegas, czyli jak gra mobilna z 2013 roku nokautuje hit od CD Projekt

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Na YouTube opublikowany został materiał porównujący fizykę w grze Cyberpunk 2077 i Gangstar Vegas. Redzi powinni się oblać krwistym rumieńcem.

Cyberpunk 2077 to gra wywołująca skrajne emocje. Jedni nie zwracając uwagi na błędy, zachwycają się świetną narracją i piękną grafiką na PC, inni krytykują polską grę za beznadziejną sztuczną inteligencję ruchu miejskiego czy inne elementy odbiegające od standardów współczesnych gier z otwartym światem.

W serwisie YouTube, na kanale Bear Gaming Asia pojawił się ciekawy materiał porównujący Cyberpunk 2077 z mobilną grą Gangstar Vegas, która debiutowała w roku, w którym CD Projekt Red opublikował pierwszą zajawkę promującą swój wielki hit. Pod względem fizyki, AI ruchu miejskiego, czy reakcji NPC, Cyberpunk 2077 jest niestety daleko w tyle.

Cyberpunk 2077 to bez wątpienia gra wyjątkowa – pełna ciekawych postaci oraz niezwykłych historii i wymazując z pamięci wersje na PS4 i XONE, po prostu ładna. Poniższe wideo pokazuje jednak, jak wiele niedociągnięć ma nowa gra twórców Wiedźmina, które nie będzie łatwo naprawić kolejnymi łatkami.