Cyberpunk 2077 – gracz odnalazł nieukończony systemu kolei jednoszynowej

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Choć na materiałach promocyjnych główny bohater Cyberpunk 2077 podróżował metrem, to w ostatecznej wersji gry twórcy nie zaimplementowali takiego środka transportu. Czy był on w ogóle w planach? Jeden z użytkowników forum Reddit odnalazł w świecie gry lokację przypominającą nieukończony systemu kolei jednoszynowej.

  • Przed premierą Cyberpunk 2077 materiały promocyjne sugerowały, że kolej będzie jednym ze środków transportu w grze.
  • Ostatecznie ani metro, ani też stacje kolejowe nie są zaimplementowane w grze.
  • Jeden z graczy odnalazł lokację przypominającą porzucony projekt stacji kolejowej
  • Recenzja Cyberpunk 2077

Niespełna trzy tygodnie po wydaniu gry Cyberpunk 2077 użytkownik forum Reddit kryjący się pod nickiem Sybekul, zaprezentował nagranie prezentujące elementy nieużywanego systemu kolei jednoszynowej.

Choć zwiastuny Cyberpunk 2077 pokazywały, jak bohater porusza się po mieście pociągiem, w ostatecznej wersji gry gracze nie mogą korzystać z kolei w czasie rzeczywistym. Twórcy też nigdy nie potwierdzili istnienia takiej możliwości.

Wideo udostępnione przez Sybekula może sugerować, że opcja podróży metrem i koleją była brana pod uwagę, ale w końcowym etapie produkcji została w pośpiechu usunięta. Na poniższym materiale można zobaczyć nie tylko trakcję kolejki jednoszynowej, ale także samą stację. Możemy wejść do budynku przez działające drzwi, ale pomieszczenie jest niedokończone: wnętrze jest puste i brakuje niektórych tekstur. Czyżby twórcy nie zdążyli posprzątać?

Powinno Cię to zainteresować: