Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Aktorka Tristin Mays zauważyła podobieństwo między nią a Panam Palmer z Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Panam Palmer
Cyberpunk 2077 Panam Palmer

Jeśli gracie w Cyberpunk 2077 na pewno wiecie kim jest Panam Palmer. Panam to najemniczka, była członkini nomadzkiej rodziny Aldecaldos. Aktorka Tristin Mays i wielu fanów gry twierdzi, że jest bardzo podobna do Panam.

  • Tristin Mays, zwróciła uwagę na głosy swoich fanów, którzy twierdzą, że jest uderzająco podobna do postaci Panam Palmer z gry Cyberpunk 2077.
  • Aktorka stwierdziła, że będzie to jej ulubiona postać z gry.
  • Tristin Mays to amerykańska aktorka znana m.in. z nowej wersji serialu MacGyver oraz filmów takich jak Happy Birthday czy Polowanie na drużbów.
  • CD Project RED na razie nie skomentował podobieństwa aktorki do Panam Palmer.
  • Przeczytaj czy warto zagrać w polską produkcję – recenzja Cyberpunk 2077.

Gracze Cyberpunk 2077 zwrócili uwagę na podobieństwo Panam Palmer do amerykańskiej aktorki Tristin Mays. Już od kilku dni w sieci pojawiają się zestawienia prezentujące jej zdjęcia i zrzuty z gry Cyberpunk 2077.

Sama aktorka w końcu zwróciła na to uwagę i stwierdziła, że musi pogadać z twórcami gry.

Szerzej tę kwestię wyjaśniła na Instagramie.

Ostatnio w internecie panuje szał. Ludzie odkryli niesamowite podobieństwo między mną a bohaterem Cyberpunka „Panam”. Znalazłem te zdjęcia, które ludzie poskładali, kiedy zdecydowałam się zobaczyć, o czym są te wszystkie komentarze, i muszę powiedzieć … ona może być po prostu moją nową ulubioną postacią z gry wideo.

Kim jest Tristin Mays?

Tristin Mays jest amerykańską aktorką najbardziej znaną z roli Ridley Davis w nowych przygodach MacGyvera. Grała także w kilku mniejszych filmach jak np. Happy Birthday czy Polowanie na drużbów.

Wygląda na to, że Mays nie ma nic przeciwko podobieństwu do postaci z gry, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, jak inne gwiazdy reagowały wcześniej na takie skojarzenia. Przykładem może aktorka Lindsay Lohan, która pozwała twórców GTA V, zarzucając im wykorzystywanie wizerunku do zarabiania pieniędzy.

Tak Cyberpunk 2077 wyglądałby na pierwszym PlayStation

Na razie nie mamy odpowiedzi od CD Project RED. Nie wiadomo czy Mays została wykorzystana jako inspiracja czy po prostu to zwykły zbieg okoliczności.

Nie można jednak zaprzeczyć, że postać jest bardzo podobna do aktorki i na razie nie wydaje się to dla niej problemem.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

PUBLICYSTYKA

Idąc za ciosem, wraz z Kasjanem i Robertem postanowiliśmy wziąć pod lupę kolejną znaną i powszechnie lubianą serię – Call of Duty. Marce tej...

RECENZJE GIER

Rekurencja. Za tym raczej niezbyt spotykanym na co dzień pojęciem kryje się coś, co wszyscy znamy. Jak podaje Wikipedia: odwoływanie się np. funkcji lub...

PUBLICYSTYKA

Popularność różnego rodzaju kart i kuponów promocyjnych znalazła swoje odzwierciedlenie także w świecie graczy. PSN Card to propozycja dla tych, którzy chcą na szeroką...

RECENZJE GIER

Właśnie wróciłem z przejażdżki. Ot, 80 kilometrów powolnym tempem. Takie dwie godzinki dla relaksu. Wyjechałem z miasta, skręciłem na lokalne drogi, trochę poskakałem na...

Advertisement