Cyberpunk 2077 – darmowy dodatek pojawi się na początku przyszłego roku

Cyberpunk 2077

Na oficjalnej stronie Cyberpunk 2077 pojawiła się informacja, że ​​darmowy dodatek do gry pojawi się na początku przyszłego roku. Twórcy obiecują, że wkrótce udostępnią więcej szczegółów.

CD Projekt Red już kilka miesięcy przed premierą gry zapowiadało wsparcie w postaci darmowych dodatków, ale chyba nikt się nie spodziewał, że nastąpi ono tak szybko. Debiut Cyberpunk 2077 odbył się w atmosferze skandalu, po którym kurz jeszcze nie opadł. Wydaje się więc, że twórcy szybką premierą rozszerzenia chcą utrzymać zainteresowanie produkcją do ukończenia procesu naprawczego. Ten został zakrojony na szeroką skalę i ma trwać co najmniej do lutego.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 w edycji na konsole poprzedniej generacji ukazał się w fatalnym stanie. Niezadowolenie graczy i umożliwienie zwrotów gotówki za grę, wywołały spadek cen akcji spółki CD Projekt, co z kolei spowodowało rozczarowanie akcjonariuszu. Wielu z nich domaga się sprawiedliwości w sądzie, zarzucając zarządowi CD Projektu, podawanie inwestorom fałszywych informacji na temat stanu gry na konsole PlayStation 4 i Xbox One.