Cyberpunk 2077 z dodatkami fabularnymi jak Wiedźmin 3?

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Niewykluczone, że Cyberpunk 2077 otrzyma po premierze fabularne dodatki, podobne do tych z Wiedźmina 3 – powiedział szef krakowskiego studia CD Projekt RED, John Mamais w wywiadzie dla Gamespot.

„Model rozszerzeń, który został zastosowany w Wiedźminie 3, był naszym zdaniem świetny. Bardzo skorzystała też na tym sama gra. Nie widzę więc powodów, dlaczego mielibyśmy nie zrobić tego ponownie. Nie rozmawiamy jeszcze na ten temat, ale wydaje się to być mądrą decyzją” – wyjaśnił.

Mamois podkreślił również, że najnowsze dzieło CD Projekt RED w dniu premiery będzie pełnym produktem. Nie ma więc mowy o ukrytych mikrotransakcjach czy wyciętej zawartości, która trafi do graczy kilka miesięcy po premierze.

„Wprowadzanie tego typu rzeczy po premierze gry jest bardzo złym pomysłem. Wiem jednak, że dla osoby, która prowadzi biznes, decyzja o wprowadzeniu mikropłatności jest na pewno trudna. Skoro jednak wszyscy nienawidzą tej praktyki, to po co mielibyśmy ją implementować i tym samym psuć nasze relacje z fanami?” –  pyta retorycznie przedstawiciel polskiego studia.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Mamais wypowiedział się również o szansach wydania Cyberpunk 2077 na Nintendo Switch.

Cyberpunk 2077 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 16 kwietnia 2020 roku.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2019/10/cyberpunk_2077_dlc_will_probably_replicate_the_witcher_3s_model_no_microtransactions_after_launch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów