Conan Exiles – podboje i barbarzyńska dominacja w świecie gry

| @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Conan Exiles
Conan Exiles

Conan Exiles zadebiutował na rynku już w zeszłym tygodniu. Firma Techland, czyli wydawca gry, postanowiła opublikować ostatni już materiał, w którym to twórcy gry opowiadają o swojej najnowszej produkcji i przybliżają graczom reguły, które rządzą barbarzyńskim światem Conana.

Kluczowa w grze Conan Exiles jest dominacja. Obok przetrwania oraz tworzenia narzędzi i budowania budynków, to właśnie dominacja jest kluczem do sukcesu. Oprócz nieprzyjaznych stworzeń i ekstremalnych warunków pogodowych, to właśnie inni banici, w których wcielają się pozostali gracze są największym zagrożeniem. Conan Exiles oferuje rozgrywkę wieloosobową dla 40 graczy. Każdy z nich buduje własną potęgę i każdy prędzej czy później zamarzy o podbiciu i zdominowaniu terenów zasiedlonych przez pozostałych.

Conan Exiles skupia się głównie na elemencie survivalowym. Rozgrywkę rozpoczynamy bezbronni, bez jakichkolwiek narzędzi, które mogłyby pomóc nam w przetrwaniu. Z czasem zaczynamy jednak tworzyć coraz bardziej skomplikowane przedmioty i korzystamy z całego, rozbudowanego systemu craftingu. W trakcie rozgrywki przemierzamy otwarty świat i odwiedzamy znane z przygód Conana krainy. Podczas naszej przygody zwiedzimy zarówno surowe, pustynne tereny, jak i malownicze doliny, czy też starożytne ruiny.

Gra Conan Exiles miała swoją premierę 8 maja. Tytuł ten trafił na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Conan Exiles – dominuj w świecie Conana

Conan Exiles – zdominuj świat

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch