Code Vein zadebiutuje w lipcu?

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Code Vein, RPG akcji przygotowywany przez studio odpowiedzialne za serię God Eater został zapowiedziany przez Bandai Namco w maju zeszłego roku. Od tego czasu, choć otrzymaliśmy sporo nowych materiałów, firma wciąż nie ujawniła dokładnej daty premiery gry. Wszystko wskazuje jednak na to, że wkrótce powinno się to zmienić.

Fiński dystrybutor Bandai Namco, 3H Distribution Oy, w mailu prasowym dotyczącym dystrybucji wielu tytułów, w tym od 2K Games czy Codemasters, otrzymało informację dotyczącą Code Vein. Według niej, premiera Code Vein została zaplanowana na lipiec tego roku. Wiadomość wspomina tylko o PlayStation 4 i Xbox One, co biorąc pod uwagę wyłącznie cyfrowe wydanie gry na PC, jest zgodne z brakiem dystrybucji ze strony fińskiego dystrybutora. Więcej informacji najprawdopodobniej otrzymamy podczas nadchodzącego E3.

Code Vein – Zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/05/rumor-code-vein-launches-in-july#disqus_thread

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów