Code Vein doczeka się testów sieciowych

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Code Vein zapowiada się na intrygującą produkcję, ale do tej pory na temat gry panowała cisza. Bandai Namco rozpoczęło właśnie zapisy do testów sieciowych swojej najnowszej gry, więc wygląda na to, że niebawem możemy spodziewać się jej premiery.

Jeżeli chcecie wziąć udział w nadchodzących testach, wystarczy przejść tutaj, żeby się zapisać. Testy dotyczą obu platform, więc mamy do wyboru PlayStation 4 lub Xboksa One, dodatkowo trzeba mieć Xbox Live Gold lub PlayStation Plus, żeby grać przez sieć.

Zawartość nie będzie zbyt bogata, ale zagramy w część dla wielu graczy związaną z pierwszym rozdziałem gry. Być może to niewiele, ale zainteresowani tytułem będą mogli sprawdzić, jak gra działa.

Niedawno odbył się również zamknięty pokaz Code Vein, w którym wzięło udział wiele redakcji takich jak IGN, Giant Bomb czy Game Informer, więc niebawem powinniśmy poznać więcej informacji związanych z grą.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2019/05/code_vein_reappears_with_upcoming_network_test

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów