Chernobylite z półgodzinnym materiałem przedstawiającym rozgrywkę

Zobaczcie jak wygląda nadchodząca gra polskiego studia The Farm 51

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Chernobylite
Chernobylite

Polskie studio The Farm 51 opublikowało w sieci półgodzinny materiał przedstawiający rozgrywkę Chernobylite. Kampania produkcji na Kickstarterze ruszyła w zeszłym tygodniu z celem ustawionym na $100,000. Gra zebrała już ponad $89,000. Jeśli chcecie wesprzeć tytuł, możecie zrobić to klikając w ten link.

Akcja gry rozgrywa się 30 lat po katastrofie w Czarnobylu, kiedy to stopień skażenia powietrza w Strefie ciągle wzrasta z powodu niezwykłej aktywności produktu ubocznego wybuchu – tajemniczej substancji zwanej czarnobylitem. Poczucie zagrożenia potęgują pogłoski szerzące się wśród nielicznych ludzi nadal zamieszkujących Strefę, o przedziwnych zjawiskach, do których zaczęło dochodzić na tym terenie, pod wpływem silnego promieniowania.

Chernobylite nie ma na ten moment oficjalnej daty premiery. Early Access ma zadebiutować na PC za pośrednictwem platformy Steam w listopadzie. Pełna wersja ma pojawić się w drugiej połowie 2020 roku na komputerach osobistych, a na konsolach w późniejszym terminie.

Chernobylite – półgodzinny fragment rozgrywki

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lHhLmv32A2g

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów