Zobacz pierwszy zwiastun Chernobylite, nowej produkcji The Farm 51

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Chernobylite
Chernobylite

O Chernobylite po raz pierwszy usłyszeliśmy w kwietniu zeszłego roku, jednak twórcy z The Farm 51 byli do tej pory niezbyt hojni w podawaniu szczegółów na temat swojego nowego survival horroru. Dzisiaj w końcu możemy zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun tej nietuzinkowej produkcji.

Akcja gry rozgrywa się 30 lat po katastrofie w Czarnobylu, kiedy to stopień skażenia powietrza w Strefie ciągle wzrasta z powodu niezwykłej aktywności produktu ubocznego wybuchu – tajemniczej substancji zwanej czarnobylitem. Poczucie zagrożenia potęgują pogłoski szerzące się wśród nielicznych ludzi nadal zamieszkujących Strefę, o przedziwnych zjawiskach, do których zaczęło dochodzić na tym terenie, pod wpływem silnego promieniowania.

Chernobylite

Chernobylite

Ignorując wszystkie ostrzeżenia bohater wraca na miejsce wybuchu zdeterminowany, żeby odkryć mroczną tajemnicę zaginięcia swojej dziewczyny. Nawet, jeśli oznacza to konieczność zmierzenia się nie tylko z zagrożeniem płynącym ze skażonego środowiska, ale również z obecnością wrogich żołnierzy strzegących terenu, a także niebezpiecznymi stworzeniami czającymi się w ruinach. Zaczyna się walka o przetrwanie.

Nie znamy jeszcze daty premiery Chernobylite, wiemy jedynie, że gra pojawi się na PC i konsolach.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów