Chernobylite – w przyszłym tygodniu sprawdzimy grę we wczesnym dostępie

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Chernobylite
Chernobylite

Chernobylite już 16 października zadebiutuje we wczesnym dostępie na platformie Steam, a także GOG.com. Zainteresowani wypróbowaniem gry przed jej właściwą premierą muszą przygotować 99 zł.

Ponadto deweloperzy opublikowali specjalny zwiastun, który pokazuje, jak rzeczywiste lokacje wyglądają w ich najnowszej produkcji.

Najpopularniejsze miejsca z okolic Czarnobyla i Prypeci zostały przeniesione do dzieła studia The Farm 51 za sprawą fotogrametrii, a także innym zaawansowanym technikom skanowania 3D. Warto dodać, że twórcy w trakcie pracy użyli autorskiej technologii Reality 51.

Deweloperzy, aby uzyskać większą autentyczność, zdecydowali, że wszystkie dialogi w grze będą dostępne w języku rosyjskim. W nagraniach udział wzięli aktorzy znani z takich produkcji jak S.T.A.L.K.E.R. czy Metro.

Nie zabraknie również napisów w wielu innych językach jak np. angielski i rosyjski. Wraz ze startem wczesnego dostępu do produkcji The Farm 51 ma też trafić angielski dubbing oraz francuskie, niemieckie, hiszpańskie, włoskie, węgierskie, a także polskie napisy. Deweloperzy zapowiadają jednak, że opcji językowych będzie więcej.

Chernobylite zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera w drugiej połowie 2020 roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów