Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Chernobylite – w przyszłym tygodniu sprawdzimy grę we wczesnym dostępie

Chernobylite
Chernobylite

Chernobylite już 16 października zadebiutuje we wczesnym dostępie na platformie Steam, a także GOG.com. Zainteresowani wypróbowaniem gry przed jej właściwą premierą muszą przygotować 99 zł.

Ponadto deweloperzy opublikowali specjalny zwiastun, który pokazuje, jak rzeczywiste lokacje wyglądają w ich najnowszej produkcji.

Najpopularniejsze miejsca z okolic Czarnobyla i Prypeci zostały przeniesione do dzieła studia The Farm 51 za sprawą fotogrametrii, a także innym zaawansowanym technikom skanowania 3D. Warto dodać, że twórcy w trakcie pracy użyli autorskiej technologii Reality 51.

Deweloperzy, aby uzyskać większą autentyczność, zdecydowali, że wszystkie dialogi w grze będą dostępne w języku rosyjskim. W nagraniach udział wzięli aktorzy znani z takich produkcji jak S.T.A.L.K.E.R. czy Metro.

Nie zabraknie również napisów w wielu innych językach jak np. angielski i rosyjski. Wraz ze startem wczesnego dostępu do produkcji The Farm 51 ma też trafić angielski dubbing oraz francuskie, niemieckie, hiszpańskie, włoskie, węgierskie, a także polskie napisy. Deweloperzy zapowiadają jednak, że opcji językowych będzie więcej.

Chernobylite zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera w drugiej połowie 2020 roku.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement