Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Cena PS5 ma odzwierciedlać jego wartość – Sony komentuje cenę konsoli

DualSense PlayStation 5 gamer style

W wywiadzie dla serwisu Gamesindustry.biz, prezes i dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment Jim Ryan powiedział, że cena PlayStation 5 będzie odzwierciedlała jego wartość.

„Myślę, że najlepszą opcją jest dać graczom najlepszą możliwą ofertę. Niekoniecznie mam na myśli najniższą cenę. Wartość jest kombinacją wielu rzeczy. W naszym obszarze oznacza to gry, ich liczbę, głębokość, skalę, jakość i cenę … wszystkie te rzeczy oraz sposób, w jaki korzystają z zestawu funkcji platformy.”

W rozmowie z CNET wyjaśnił, że PS5 niekoniecznie będzie kosztować więcej niż konsola konkurencji. Ryan jest przekonany, że firma będzie w stanie ustalić odpowiednią cenę, zapewniając graczom przyzwoitą ofertę. Według plotek konsola Xbox Series X ma kosztować około 2500 zł.

„Postaramy się ustawić właściwą cenę i odpowiednią wartość”

Jim Ryan powiedział wcześniej, że The Last Of Us Part II będzie działał bezproblemowo na PlayStation 5.

Nowa generacja w pełnej krasie zostanie ujawniona już w przyszły czwartek, 4 czerwca, o godzinie 22:00 czasu polskiego w czasie oficjalnej prezentacji PlayStation 5.

Na razie nie wiemy, jak wygląda konsola PlayStation 5. Sony na razie ujawniło wygląd pada DualSense i jego niektóre funkcje. Nowy kontroler wzbudza wiele emocji wśród graczy, o czym szerzej możecie przeczytać tutaj.

PS5 zadebiutuje pod koniec tego roku.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement