Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Cena PS5 ma odzwierciedlać jego wartość – Sony komentuje cenę konsoli

W wywiadzie dla serwisu Gamesindustry.biz, prezes i dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment Jim Ryan powiedział, że cena PlayStation 5 będzie odzwierciedlała jego wartość.

„Myślę, że najlepszą opcją jest dać graczom najlepszą możliwą ofertę. Niekoniecznie mam na myśli najniższą cenę. Wartość jest kombinacją wielu rzeczy. W naszym obszarze oznacza to gry, ich liczbę, głębokość, skalę, jakość i cenę … wszystkie te rzeczy oraz sposób, w jaki korzystają z zestawu funkcji platformy.”

W rozmowie z CNET wyjaśnił, że PS5 niekoniecznie będzie kosztować więcej niż konsola konkurencji. Ryan jest przekonany, że firma będzie w stanie ustalić odpowiednią cenę, zapewniając graczom przyzwoitą ofertę. Według plotek konsola Xbox Series X ma kosztować około 2500 zł.

„Postaramy się ustawić właściwą cenę i odpowiednią wartość”

Jim Ryan powiedział wcześniej, że The Last Of Us Part II będzie działał bezproblemowo na PlayStation 5.

Nowa generacja w pełnej krasie zostanie ujawniona już w przyszły czwartek, 4 czerwca, o godzinie 22:00 czasu polskiego w czasie oficjalnej prezentacji PlayStation 5.

Na razie nie wiemy, jak wygląda konsola PlayStation 5. Sony na razie ujawniło wygląd pada DualSense i jego niektóre funkcje. Nowy kontroler wzbudza wiele emocji wśród graczy, o czym szerzej możecie przeczytać tutaj.

PS5 zadebiutuje pod koniec tego roku.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement