Call of Juarez: Gunslinger trafi na Nintendo Switch?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Juarez Gunslinger
Call Of Juarez Gunslinger

Jak donosi serwis Graczpospolita.pl, Call of Juarez: Gunslinger może trafić na konsolę Nintendo Switch. Już w kwietniu zeszłego roku informowaliśmy, że Techland odzyskał prawa do marki Call of Juarez, które należały należały do francuskiego Ubisoftu. W październiku z kolei ożył oficjalny profil facebookowy gry, na którym zamieszczono odświeżone grafik oraz napis Legends Never Die. Odpowiedź mogła być tylko jedna – remester. Choć okazuje się, że niekoniecznie.

Serwis Graczposolita z nieoficjalnych źródeł powiązanych z Techlandem dowiedział się, że Call of Juarez: Gunslinger jest szykowane na Switcha, a oficjalnie wiadomo tylko i aż tyle, że polska firma pracuje nad przeniesieniem jednego ze swoich tytułów na hybrydową konsolę Nintendo.  Gunslinger wydaje się być najlepszym z możliwych wyborów.

Call of Juarez: Gunslinger zadebiutowała w 2013 roku na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Jest to ostatnia i zarazem najlepiej oceniana odsłona zapoczątkowanego w 2006 roku, westernowego cyklu.

Źródło: https://graczpospolita.pl/call-of-juarez-gunslinger-trafi-na-switcha/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów