Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Call of Duty Modern Warfare – zwiastun beta testów trybu wieloosobowego

Call Of Duty Modern Warfare
Call Of Duty Modern Warfare

Już za kilka dni wystartują otwarte beta testy tryby wieloosobowego dla gry Call of Duty Modern Warfare. Z tej okazji do sieci trafił nowy materiał wideo.

Jako pierwsi dostęp do wspomnianej bety otrzymają posiadacze konsoli PlayStation 4. Będą oni mieć okazję sprawdzić się na polu walki w dniach 14-16 września, czyli w najbliższy weekend.

Jeśli jednak ktoś nie chce czekać do weekendu, to wystarczy, że złoży zamówienie przedpremierowe. Wówczas dostęp do testowej wersji gry otrzyma także w dniach 12-13 września.

Tydzień później – 21-23 września – do akcji wkroczą posiadacze pozostałych platform. Podobnie jak w przypadku sprzętu Sony, złożenie zamówienia przedpremierowego sprawi, że gracze będą mogli wypróbować najnowszą odsłoną serii Call of Duty dwa dni wcześniej.

Call of Duty Modern Warfare zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera już 25 października.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement