Call of Duty Modern Warfare – zwiastun beta testów trybu wieloosobowego

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Modern Warfare
Call Of Duty Modern Warfare

Już za kilka dni wystartują otwarte beta testy tryby wieloosobowego dla gry Call of Duty Modern Warfare. Z tej okazji do sieci trafił nowy materiał wideo.

Jako pierwsi dostęp do wspomnianej bety otrzymają posiadacze konsoli PlayStation 4. Będą oni mieć okazję sprawdzić się na polu walki w dniach 14-16 września, czyli w najbliższy weekend.

Jeśli jednak ktoś nie chce czekać do weekendu, to wystarczy, że złoży zamówienie przedpremierowe. Wówczas dostęp do testowej wersji gry otrzyma także w dniach 12-13 września.

Tydzień później – 21-23 września – do akcji wkroczą posiadacze pozostałych platform. Podobnie jak w przypadku sprzętu Sony, złożenie zamówienia przedpremierowego sprawi, że gracze będą mogli wypróbować najnowszą odsłoną serii Call of Duty dwa dni wcześniej.

Call of Duty Modern Warfare zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera już 25 października.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów