Call of Duty: Modern Warfare na zwiastunie premierowym

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Modern Warfare
Call Of Duty Modern Warfare

Premiera Call of Duty: Modern Warfare zbliża się wielkimi krokami. Nie powinno więc nikogo dziwić, że firma Activision opublikowała premierowy zwiastun wspomnianej produkcji.

W materiale nie brakuje wartkiej akcji, efektownych wybuchów i ostrej wymiany ognia. Pojawiają się również postacie ważne dla fabuły.

Trwający nieco ponad minutę zwiastun składa się ze scen przerywnikowych, a także fragmentów rozgrywki. Całość dopełnia energiczna muzyka w tle.

Firma Activision dołożyła wszelkich starań, aby najnowszy materiał promocyjny porwał graczy. Czy równie porywająca będzie sama gra? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilkanaście dni.

Call of Duty: Modern Warfare trafi na komputery osobiste, a także na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 25 października.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów