Call of Duty: Modern Warfare z trybem zombie?

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Modern Warfare
Call Of Duty Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare posiada kampanię dla jednego gracza, trybu multiplayer oraz tryb kooperacji Special Ops. Najnowsza odsłona nie ma jednak trybu zombie, który był obecny w kilku ostatnich częściach.

Użytkownik Twittera That1MiningGuy w kodzie komputerowej wersji Call of Duty: Modern Warfare odkrył linie kodu o nazwie PRESENCE / MP_ZOMBIES. Czy oznacza to, że w przyszłości gra otrzyma tryb, w którym zmierzymy się z umarłymi? Jest to bardzo mało prawdopodobne, ponieważ twórcy już wcześniej to wykluczyli. Modern Warfare ma mieć „bardziej realistyczne” podejście do walki.

Co więc może oznaczać ta podejrzana linijka kodu? Możliwości jest bardzo dużo, ponieważ taki kod wskazywać może np. jakiś przedmiot na mapie, broń lub profil o tej nazwie.

Warto przypomnieć, że Activision oraz Infinity Ward potwierdzili, że Call of Duty: Modern Warfare nie będzie zawierać żadnych lootboxów i płatnych DLC.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów