Call of Duty: Modern Warfare z nowym zwiastunem. Tryb Special Ops wzięty pod lupę

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Wydawca, studio Activision, oraz deweloper, Infinity Ward, udostępnili dziś w sieci nowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare, który przybliża nam tryb Special Ops.

W nowym MW twórcy zaserwują nam trzy główne tryby – kampanię, multiplayer oraz kooperację. Do tej pory nie wiedzieliśmy nic więcej na temat tego trzeciego filaru, na szczęście dziś nadszedł czas na rozwianie wątpliwości. Special Ops to tryb, który połączy graczy w czteroosobowe grupy. Naszym zadaniem będzie przebrnięcie przez serię połączonych operacji, które razem rozwiną nadrzędną historię gry.

Zwiastun premierowy najnowszej odsłony popularnego shootera możecie zobaczyć klikając w ten link. Call of Duty: Modern Warfare pojawi się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 25 października tego roku.

Zwiastun trybu Special Ops

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów