Call of Duty: Modern Warfare – bez lootboxów i płatnych DLC

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Call Of Duty Modern Warfare
Call Of Duty Modern Warfare

Activision oraz Infinity Ward potwierdzili, że Call of Duty: Modern Warfare nie będzie zawierać żadnych lootboxów i płatnych DLC  – ani na start, ani w późniejszym etapie rozwoju gry. Ta decyzja jest częścią większego planu. Jeśli zdecydujesz się na zakup Call of Duty: Modern Warfare, możesz nawet oczekiwać dodatkowych bezpłatnych map. Deweloperzy, chcą w ten sposób zapobiec podziałowi społeczności gry.

Battle Pass zamiast klasycznego Season Passa

Nie oznacza to, że cała nowa zawartość gry będzie dostępna bezpłatnie. Zamiast standardowego Season Passa, najnowszej części Call of Duty będzie dostępny Battle Pass. Przepustka będzie działać podobnie jak w wielu grach Battle Royale. W obrębie danego sezonu będzie dodawać dostęp do różnych dodatkowych kosmetycznych treści, które jednak nie będą miały żadnego wpływu na balans rozgrywki. Więcej na ten temat możecie poczytać na oficjalnym blogu Activision. Battle Pass zadebiutuje pod koniec 2019 roku.

„Wszystkie treści, które wpływają na równowagę gry, takie jak broń podstawowa i dodatki, można odblokować po prostu podczas gry”.

To bardzo dobra wiadomość dla graczy.

W nowym MW twórcy zaserwują nam trzy główne tryby – kampanię, multiplayer oraz kooperację.  Niedawno w sieci udostępniono nowy zwiastun, który przybliża nam tryb Special Ops. Call of Duty: Modern Warfare zostanie wydane 25 października 2019 na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów