Call of Duty: Black Ops 4 pobiło pierwszego dnia wiele rekordów cyfrowej sprzedaży

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Black Ops 4
Call Of Duty Black Ops 4

Brak kampanii dla jednego gracza, był dość często krytykowany przed premierą Call of Duty: Black Ops 4. Ostatecznie nie zniechęcił on graczy do sięgnięcia po nową odsłonę kultowej serii. Produkcja Treyarch sprzedaje się wyśmienicie i pierwszego dnia pobiła już najważniejsze globalne rekordy cyfrowej dystrybucji.

Jeszcze żadna odsłona Call of Duty oraz gra wydawana przez firmę Activision nie zaliczyła tak udanego debiutu. Mało tego, sieciowa strzelanka jest najczęściej kupowaną grą w dniu premiery w historii PlayStation Store. Warto również wspomnieć o rekordzie Activision dla sprzedaży cyfrowej w dniu premiery na konsolę Xbox One oraz rekordzie marki na komputery osobiste. Call of Duty: Black Ops 4 sprzedało się pierwszego dnia na PC dwa razy lepiej niż ubiegłoroczna odsłona Call of Duty: WWII.

Jesteście zaskoczeni wynikami sprzedaży Black Ops 4? Przyznam, że ja trochę tak.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów