Bug Academy – polski projekt potrzebuje waszego wsparcia

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Bug Academy
Bug Academy

Igrek Games to małe, niezależne studio z Elbląga pracujące nad swoim debiutanckim projektem, jakim jest Bug Academy. Twórcy chcąc pozyskać dodatkowe środki na produkcję zdecydowali się skorzystać z platformy Kickstarter. Jeśli jesteście zainteresowani wsparciem gry, to możecie zrobić to tutaj. Minimalny próg zbiórki ustalony został na ponad 10 tysięcy dolarów. Obecnie na koncie projektu znajduje się ponad tysiąc dolarów.

W Bug Academy gracz przejmuję kontrolę nad grupą insektów wyszkolonych do zadań specjalnych. Te natomiast nie będą należały do najłatwiejszych, a w grę wchodzić będzie precyzja oraz szybkość. Twórcy obiecują szaloną akcję oraz masę niespodziewanych sytuacji, często zmuszając nas do improwizacji. Muchy, pszczoły czy świetliki będą miały inne zalety oraz słabości, także kluczowym dla rozgrywki będzie umiejętne ich wykorzystanie. Poniżej obejrzeć możecie trailer, prezentujący Bug Academy w akcji.

Bug Academy – trailer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów