Book of Demons – dziś długo wyczekiwana premiera

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Book Of Demons
Book Of Demons

Book of Demons to jedna z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych produkcji znad Wisły. Po ponad dwóch latach spędzonych w Early Access gra ujrzy światło dziennie w pełnej krasie. W tygodniu premierowym możecie nabyć Book of Demons z 20% zniżką. Dodatkowo, studio Thing Trunk pokusiło się o drobne, elektroniczne wydanie kolekcjonerskie. W jego skład wchodzą cyfrowy artbook (PDF, 70 stron), pełna oryginalna ścieżka dźwiękowa, 18 tematycznych tapet w rozdzielczości 4K oraz cyfrowy plakat. Jeśli nie jesteście do końca przekonani, o tym czy Book of Demons trafi w wasze gusta, to na Steam pojawi się wersja demo. Thing Trunk swój debiutancki produkt opisuje w następujący sposób:

„Book of Demons to oparta na kartach gra hack & slash, gdzie samemu decydujesz o długości swoich przygód. Zamiast mieczem, walcz kartami i pokonaj przerażające armie ciemności w podziemiach pod Starą Katedrą. Wydrzyj zastraszone Papierowersum ze szponów samego Arcydemona! Book of Demons jest pierwszą odsłoną w Return 2 Games – serii nowatorskich gier mid-core, inspirowanych złotą erą gier PC.”

Z naszymi wrażeniami na temat wersji z Early Access możecie zapoznać się tutaj. Na finalną recenzję musicie jeszcze odrobinę poczekać. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy, premierowy trailer.

Zwiastun Book of Demons 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów