Book of Demons – czyść lochy w rytm piosenki

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Book Of Demons
Book Of Demons

Premiera Book of Demons zbliża się wielkimi krokami. Twórcy, warszawskie studio Thing Trunk bardzo mocno zaangażowało się w akcje promocyjne. Po wideo prezentującym 21 faktów i ciekawostek oraz darmowym DLC, przyszła pora na piosenkę. Tak, nie przesłyszeliście się. Twórcy nakręcili, klip zatytułowany „Die, Demons Die! (Sha la la)”. Oczywiście całość utrzymana jest w humorystycznym tonie i trzeba przyznać, że potrafi rozbawić. Takiej aranżacji nie powstydziłoby się nawet The Bard’s Tale.

Book of Demons – Die, Demons Die! (Sha la la)

Przypomnijmy, że Book of Demons zadebiutuje na Steam już 13 grudnia. Z naszymi wrażeniami z wersji Early Access możecie zapoznać się tutaj. Robertowi gra przypadła do gustu nawet na wczesnym etapie produkcji. Podkreślał, że tym tytułem powinni być zainteresowani miłośnicy pierwszego Diablo, wskazując na to, że gra jest sporym ukłonem w kierunku prekursora gatunku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów