Book of Demons – do gry zawitało darmowe, intrygujące DLC

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Book Of Demons
Book Of Demons

Book of Demons od ponad dwóch lat znajduje się w steamowym Early Access. Data premiery oficjalnej wersji zapowiedziana została na 13 grudnia, o czym informowaliśmy was tutaj. Twórcy, polskie studio Thing Trunk, przygotowali jeszcze jedną, przedpremierową niespodziankę. Jest nią zupełnie darmowe DLC zatytułowane „Dungeons & Streamers”. Wprowadza ono do gry zawartość przeznaczoną dla streamerów oraz widzów. Głównym zadaniem jest zwiększenie interakcji pomiędzy obydwoma stronami. Dzięki specjalnym komendom gracze będą mogli bezpośrednio wpływać na oglądaną rozgrywkę. W zależności od naszego widzimisię, będziemy mogli pomóc lub utrudnić życie streamującego. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się ze specjalnie przygotowanego wideo.

Book of Demons – Dungeons & Streamers DLC

Przypomnijmy, że Book of Demons zadebiutuje na Steam już 13 grudnia. Z naszymi wrażeniami z wersji Early Access możecie zapoznać się tutaj. Robertowi gra przypadła do gustu nawet na wczesnym etapie produkcji. Podkreślał, że tym tytułem powinni być zainteresowani miłośnicy pierwszego Diablo, wskazując na to, że gra jest sporym ukłonem w kierunku prekursora gatunku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów