W Black Friday gry Techlandu dostępne będą w atrakcyjnych cenach

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Techland Black Friday
Techland Black Friday

Wydawnictwo Techland przygotowało z okazji Czarnego Piątku wiele atrakcyjnych obniżek na gry ze swojej oferty, zarówno w wersjach na konsole jak i komputery osobiste. Tytuły w promocyjnych cenach będzie można nabyć w Emag.pl, Muve.pl, Gram.pl, Cdp.pl, Marlin.pl, RTV Euro AGD (euro.com.pl) oraz innych sklepach stacjonarnych i internetowych. Promocje na gry w wersjach pudełkowych trwać będą od 24 do 26 listopada. Wyprzedaż na Steam zakończy się 28 listopada o godzinie 19.00, a na Xbox Marketplace 27 listopada.

A na co możemy zapolować? Agents of Mayhem w wersjach na PC i konsole można nabyć ze zniżką do 55 procent. Również ceny konsolowych wersji Dead by Daylight oraz Dead Island Definitive Edition/Collection, ostro polecą w dół.

Promocje dotyczące wyłącznie wersji na PC obejmują natomiast zniżki na Everspace, Oriental Empires oraz Torment: Tides of Numera w edycji Day 1 z darmowym steelbookiem.

Na fanów cyfrowych kolekcji czekać będą przeceny światowego hitu wyprodukowanego przez Techland – Dying Light. Gra w wersji Enhanced Edition dostępna będzie na Steam z 60% zniżką, przeceniona zostanie również przepustka sezonowa oraz wybrane zestawy DLC. Na 66-procentowy upust na Dying Light Enhanced Edition mogą liczyć także klienci Xbox Marketplace.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Generation Zero będzie grywalne na Gamescomie. Zobacz nowy zwiastun - https://t.co/57g1Q1nogc https://t.co/s6rrPLNqyd
Nowy zwiastun The Quiet Man ze sporą dawką mordobicia - https://t.co/nuXEZj8nbs https://t.co/VlOZWqebKe

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch