W Black Friday gry Techlandu dostępne będą w atrakcyjnych cenach

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Techland Black Friday
Techland Black Friday

Wydawnictwo Techland przygotowało z okazji Czarnego Piątku wiele atrakcyjnych obniżek na gry ze swojej oferty, zarówno w wersjach na konsole jak i komputery osobiste. Tytuły w promocyjnych cenach będzie można nabyć w Emag.pl, Muve.pl, Gram.pl, Cdp.pl, Marlin.pl, RTV Euro AGD (euro.com.pl) oraz innych sklepach stacjonarnych i internetowych. Promocje na gry w wersjach pudełkowych trwać będą od 24 do 26 listopada. Wyprzedaż na Steam zakończy się 28 listopada o godzinie 19.00, a na Xbox Marketplace 27 listopada.

A na co możemy zapolować? Agents of Mayhem w wersjach na PC i konsole można nabyć ze zniżką do 55 procent. Również ceny konsolowych wersji Dead by Daylight oraz Dead Island Definitive Edition/Collection, ostro polecą w dół.

Promocje dotyczące wyłącznie wersji na PC obejmują natomiast zniżki na Everspace, Oriental Empires oraz Torment: Tides of Numera w edycji Day 1 z darmowym steelbookiem.

Na fanów cyfrowych kolekcji czekać będą przeceny światowego hitu wyprodukowanego przez Techland – Dying Light. Gra w wersji Enhanced Edition dostępna będzie na Steam z 60% zniżką, przeceniona zostanie również przepustka sezonowa oraz wybrane zestawy DLC. Na 66-procentowy upust na Dying Light Enhanced Edition mogą liczyć także klienci Xbox Marketplace.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów