Bandai Namco zapowie nową grę w uniwersum Dragon Ball?

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Choć Dragon Ball FighterZ zadebiutowało dopiero rok temu, to trzeba przyznać, że kolejna gra osadzona w uniwersum uniwersum Smoczych Kul, brzmi całkiem kusząco.

14 stycznia na oficjalnym Twitchu wydawcy pojawi się Dragon Ball Super Showcase. W tej chwili ciężko stwierdzić co zostanie zapowiedziane, ale wiemy jedno, będzie sporo gier, wywiadów i informacji o obecnie dostępnych tytułach.

Sam jestem ciekaw co tym razem zaoferują nam Japończycy. FighterZ okazał się strzałem w dziesiątkę, a Xenoverse 2 zebrał wokół siebie całkiem niezłą bazę graczy i pewnie dlatego Bandai Namco nadal wspiera grę.

Pod koniec zeszłego roku anulowano wiele turniejów eSportowych w FighterZ, co mogło mieć związek ze zmianą osoby odpowiedzialnej za turnieje. Tę rolę pełni teraz Katsuhiro Harada znany z prac nad serią bijatyk Tekken.

Źródło: https://www.dualshockers.com/bandai-namco-dragon-ball-games-showcase/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów