Bandai Namco wydawcą Cyberpunk 2077 w wielu krajach europejskich

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Na początku miesiąca informowaliśmy, że grę Cyberpunk 2077 wyda w Ameryce Północnej firma Warner Bros. Dzisiaj okazało się, że również w Europie CD Projekt RED będzie miało swojego pomocnika. Na Starym Kontynencie, w 24 krajach wydawcą polskiej produkcji ma być  Bandai Namco. To nie pierwsza współpraca obu firm.

Japońska firma została odpowiedzialna za dystrybucję i promocję Cyberpunk 2077 w takich krajach jak: Andora, Austria, Belgia, Cypr, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Islandia, Irlandia, Włochy, Lichtenstein, Luksemburg, Monako, Malta, Norwegia, Portugalii, San Marino, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Holandia oraz Wielkiej Brytania.

Michał Nowakowski z CD Projekt tak podsumował partnerstwo z Bandai Namco:

Nasze obecne partnerstwo dystrybucyjne z BANDAI NAMCO opiera się na solidnych podstawach i zaufaniu, które wypracowaliśmy podczas naszych poprzednich projektów. Z powodzeniem współpracowaliśmy przy grze Wiedźmin 2 i Wiedźmin 3 i jestem przekonany, że BANDAI NAMCO zaopiekuje się również dobrze Cyberpunk 2077

Daty premiery Cyberpunk 2077 jeszcze nie ujawniono. Wiemy jedynie, że gra zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów