Bad Dream: Fever – dziś premiera polskiej przygodówki

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Bad Dream Fever
Bad Dream Fever

Bad Dream: Fever to kolejna części serii przygodówek tworzonej przez polskie studio Desert Fox. Jest to produkcja z gatunku point-and-click, wyróżniające się ciekawą oprawą, nieprzewidywalnością oraz kreatywnie skonstruowanymi zagadkami. W Bad Dream: Fever gracz przeniesie się do świata skażonego tuszową zarazą. Starając się uniknąć czyhających na każdym kroku zagrożeń spróbujemy stawić czoła kataklizmowi. Wirus może być dosłownie wszędzie, dlatego nie możemy ufać nikomu oraz niczemu.

Bad Dream Fever Screen

Dziś gra debiutuje na platformie Steam, a w pierwszym kwartale przyszłego roku powinna pojawić się także na Nintendo Switch. Naszej recenzji Bad Dream: Fever spodziewajcie się już wkrótce. Poniżej przeczytacie co do powiedzenia o projekcie ma Robert Gąsiorowski, designer w studiu Desert Fox.

„Bad Dream: Fever to mieszanka abstrakcji, kreatywności i szczerości, stworzona w unikalnej oprawie graficznej i z odrzuceniem schematów. To na pewno nie jest typowa gra przygodowa – fabuła i zagadki będą w wielu przypadkach naprawdę dużym zaskoczeniem”

Bad Dream: Fever – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów