Assassin’s Creed Valhalla z 9-minutowym fragmentem rozgrywki na Xbox Series X

Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft udostępnił dzisiaj w sieci trwający aż 9 minut fragment rozgrywki z Assassin’s Creed Valhalla. Gameplay pochodzi prosto z konsoli Xbox Series X – jeśli chcecie sprawdzić naszą ocenę najnowszej konsoli Microsoftu, kliknijcie tutaj.

Najnowsza część serii Assassin’s Creed rozpocznie się od IX-wiecznej, zasypanej śniegiem Norwegii. Akcja jednak szybko przeniesie się do Anglii, by rozpocząć podboje zupełnie nowego terytorium w celu zdobycia miejsca do osiedlenia się dla naszego ludu. Nie będzie to jednak łatwe – wyspa bowiem pełna naturalnych zasobów pogrążona jest w brutalnej wojnie o władzę. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat produkcji, odsyłam do artykułu Radka, który znajdziecie pod tym linkiem.

Assassin’s Creed Valhalla – 9-minutowy gameplay

Assassin’s Creed Valhalla pojawi się na półkach sklepowych już 10 listopada. Produkcja będzie dostępna na komputerach osobistych z systemem Windows za pośrednictwem platform Uplay i Epic Games Store oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na PlayStation 5 i Xbox Series X|S.