Apocalipsis: Harry at the End of the World już wkrótce zawita na Nintendo Switch

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Apocalipsis Harry At The End Of The World
Apocalipsis Harry At The End Of The World

Apocalipsis: Harry at the End of the World, gra warszawskiego studia Punch Punk Games zadebiutowała w lutym bieżącego roku na PC i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów (nasza recenzja). Twórcy zdecydowali się poszerzyć grono odbiorców, a owocem tego jest przeniesienie produkcji na Nintendo Switch. Ta nietuzinkowa przygodówka będzie dostępna na sprzęcie Nintendo już 10 stycznia. Switchowa wersja zostanie wzbogacona o rozszerzenie zatytułowane One Night in the Woods.

Apocalipsis 2

Apocalipsis: Harry at the End of the World to klasyczna przygodówka point & click z oprawą graficzną inspirowaną średniowiecznymi rycinami. W grze kierujemy losami Harrego, który po śmierci swojej ukochanej wyrusza w mroczną podróż by ją odzyskać. Historii przesiąknięta jest średniowiecznym mistycyzmem, filozofią i symboliką okultystyczną.

Apocalipsis: Harry at the End of the World – trailer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów