Apex Legends – w dwa dni zagrało ponad 3,5 miliona osób

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Wczoraj dostaliśmy informacje od studia Respawn Entertainment oraz samego Vince’a Zampelli, że w mniej niż osiem godzin po wydaniu Apex Legends produkcja zgromadziła ponad milion graczy, a w niecałą dobę graczy już było ponad dwa miliony.

Licznik jednak na tym nie stanął i w ciągu zaledwie dwóch dni od pojawienia się Apex Legends na rynku, gra zgromadziła już ponad 3,5 miliona osób. Na tym nie koniec dobrych wieści, bowiem w jednym momencie było aktywnych aż 600 tysięcy graczy! Liczby te robią oszałamiające wrażenie.

Apex Legends to nowa darmowa produkcja battle royale od deweloperów Titanfall – studia Respawn Entertainment. Tytuł dostępny jest na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, oraz na komputerach osobistych z systemem Windows. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat wczorajszych doniesień dotyczących ilości graczy, zajrzyjcie pod ten link. Wczoraj Vince Zampella na Twitterze napisał również, że w kolejnych etapach roku Respawn będzie pracował nad czymś związanym z Titanfall. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, wejdźcie tutaj.

Graliście już w Apex Legends? Jeśli tak, podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzu.

Źródło: https://twitter.com/TheApexLegends/status/1093080914626777088

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów