Amerykański aktor głosowy Geralta uważa, że Wiedźmin 4 powinien być poświęcony Ciri

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
48700 Screenshots 20180414185058 1

CD PROJEKT RED pracuje obecnie nad Cyberpunk 2077, więc nie ma żadnych szans, żebyśmy w najbliższym czasie zobaczyli kontynuację Wiedźmina. Dziki Gon był ostatnią grą skupioną na Geralcie z Rivii, a jego amerykański aktor głosowy niedawno mówił o potencjalnym sequelu i o tym, jak on by to zrobił, gdyby był odpowiedzialny za produkcję.

Doug Cockle rozmawiając z Game Reactor stwierdził, że Wiedźmin 4 powinien być poświęcony Ciri. Dzięki jej umiejętności podróżowania w czasie i przestrzeni, niewątpliwie byłaby to interesująca gra.

To moje zdanie, a CD PROJEKT RED wie, co robi, i nie mam pojęcia, jaki jest plan, lecz… gdybym ja był na miejscu CD PROJEKT RED, zrobiłbym Wiedźmina 4, ale skupiającego się na Ciri. W Wiedźminie 3 wspomina o odwiedzinach w innych światach i myślę, że gra poświęcona jej, kiedy odwiedza inne światy, byłaby świetnym Wiedźminem 4.

Wiedźmin 3 wraz z dwoma DLC, Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, został wydany na PlayStation 4, Xbox One i PC. Produkcja otrzymała ponad 800 tytułów gry roku.

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów