Agony otrzyma dodatkowy tryb, który da graczom w kość

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Agony
Agony

Deweloper Madmind Studios oraz firma Techland ogłosili dzisiaj wcześniej niezapowiadany tryb w horrorze Agony. Tryb Agonii to losowo generowane poziomy i rozgrywka, która wystawi na ciężką próbę umiejętności gracza. W tajemniczych labiryntach z ludzkich kości i komnatach zmrożonych lodem, na śmiałków czekają losowe wyzwania. Mogą nimi być np. zebranie dziesięciu figurek rozsianych po poziomie. Rozgrywkę wieńczy śmierć, a całość podsumowywana jest oceną. Swoje osiągnięcia będzie można porównać z innymi graczami dzięki globalnym rankingom.

Agony przeniesie nas w sam środek piekła, a żeby się z niego wydostać będziemy musieli rozwiązać tajemnicę Czerwonej Bogini. Ta bowiem jako jedyna zna drogę ucieczki z miejsca przepełnionego cierpieniem i rozpaczą.  Oprócz dodatkowego trybu z wyzwaniami, Agony zaoferuje pełnoprawną kampanię fabularną.

Agony trafi na sklepowe półki 29 maja w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun trybu Agonii .

Zwiastun Agony

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów