Ace Combat 7: Skies Unknown z nowym zwiastunem

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Ace Combat 7

Bandai Namco Entertainment Europe udostępniło nowy zwiastun Ace Combat 7: Skies Unknown skupiający się na modyfikacji odrzutowców.

Podczas trwania materiału będziecie mogli się przyjrzeć m.in. specjalnemu drzewku przypominającym to z gier RPG, na którym będziemy odblokowywać m.in. nowe rakiety i kolejne modele fighterów. Na zwiastunie będziecie mogli również zobaczyć w akcji kilka rodzai rakiet, których w grze pojawi się naprawdę mnóstwo.

Podczas rozgrywki Ace Combat 7: Skies Unknown ponownie zabierze nas na kontynent Unsean, znany z Ace Combat 3 i Ace Combat 4. Fabuła gry skupi się na drugiej Wojnie Kontynentalnej, poprzedzonej atakiem armii nieoznakowanych myśliwców. Ace Combat 7: Skies Unknown na PlayStation 4 i Xbox One zadebiutuje 18 stycznia. Na PC gra trafi 1 lutego.

Ace Combat 7 – Najnowszy zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów