30 minut rozgrywki z South Park: The Fractured But Whole w wersji na Nintendo Switch

South Park: The Fractured But Whole
South Park: The Fractured But Whole

Już jutro South Park: The Fractured But Whole trafi na konsolę Nintendo Switch. Redakcja Gamespot uzyskała jednak dostęp do gry nieco wcześniej. Z tej okazji do sieci trafił 30 minutowy fragment rozgrywki zarejestrowany na konsoli Nintendo Switch. Wszyscy zainteresowani mogą więc sprawdzić, dzień przed premierą, jak tytuł ten prezentuje się na sprzęcie japońskiej firmy.

Oprócz podstawowej wersji gry posiadacze konsoli Nintendo Switch będą mogli również zakupić dodatki, które zdążyły już zadebiutować na innych platformach. Za sprawą dodatku Danger Deck weźmiemy udział w serii bitew o rosnącym poziomie trudności. Natomiast DLC Od zmierzchu do Casa Bonita przedstawia graczom zupełnie nową linię fabularną. Podczas rozgrywki rozprawiamy się z wampirami. Oprócz nowej opowieści twórcy udostępniają graczom nowe stroje oraz
klasę postaci.

Przypomnijmy, że gra South Park: The Fractured But Whole zadebiutowała na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w październiku ubiegłego roku. Tytuł ten zebrał dobre recenzję, a gracze otrzymali kolejną, po South Park: Kijek Prawdy, świetną produkcję osadzoną w tym uniwersum. Już jutro produkcją Ubisoftu cieszyć się będą mogli również posiadacze konsoli Nintendo Switch.

South Park: The Fractured But Whole – fragment rozgrywki z konsoli Nintendo Switch