12 okazji na Boże Narodzenie 2017 – oferta nr 8

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Star Wars Battlefront II1

W PlayStation Store pojawiła się ósma oferta z serii 12 okazji na Boże Narodzenie (The 12 Deals of Christmas). Tym razem przeceniono produkcję STAR WARS Battlefront II (recenzja). Grę można zakupić od 145 zł.

Star Wars Battlefront II posiada kampanie dla pojedynczego gracza. Historia została stworzona przy udziale scenarzystów z Lucasfilm Story Group oraz studia Motive. Nowa historia rozgrywa się na przestrzeni 30 lat od zniszczenia Drugiej Gwiazdy Śmierci i poprzez wydarzenia prowadzące do zawiązania Najwyższego Porządku. Fabuła przedstawia graczom postać Iden Versio, dowódcę Oddziału Inferno – jednostki elitarnych sił specjalnych Imperium Galaktycznego, równie zabójczej w walce na ziemi, jak i kokpicie pilota. Obok samej Iden gracze w ramach kampanii spotkają na swej drodze oraz zagrają jako inni kultowi bohaterowie ze świata Star Wars, tacy jak Luke Skywalker czy Kylo Ren.

Produkcja dostępna jest w 2 wariantach:

12 Okazji Na Boże Narodzenie 2017

12 Okazji Na Boże Narodzenie 2017

Przypominamy, że aż do Świąt, co 48 godzin w PlayStation Store, będzie przeceniany kolejny tytuł na konsolę PlayStation 4.

Wcześniejsze promocje z 12 okazji na Boże Narodzenie

Poniższe promocje już nie obowiązują.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów