Zwiastun premierowy The Swords of Ditto

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
The Swords of Ditto
The Swords of Ditto

Już jutro na rynek trafi najnowsza produkcja ekipy One Bit Beyond, czyli The Swords of Ditto. Z tej okazji do sieci trafił zwiastun premierowy tejże gry. Tytuł ten trafi do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4. The Swords of Ditto to zręcznościowa gra RPG, w której nie brakuje elementów roguelike.

W trakcie rozgrywki wcielamy się w bohaterów, których zadaniem jest pokonanie złego Momo. Główny antagonista posiada jednak pod sobą armię bestii, które utrudniają graczom to zadanie. Podczas rozgrywki śmiałkowie zdobywają ekwipunek, który po śmierci pozostawiają po sobie. Kolejni dzielni wojownicy, którzy postanowią stawić czoła wyzwaniu będą mogli znaleźć pozostawioną broń i wyposażenie. Każda podejście jest inne, a nasze wysiłki w poprzedniej kampanii mogą się okazać niezwykle pomocne w trakcie drugiego podejścia.

The Swords of Ditto charakteryzuje się również miłą dla oka, kreskówkową oprawą wizualną. Wśród graczy na pewno nie zabraknie zwolenników tego typu szaty graficznej. Studio One Bit Beyond nadało swojej grze unikalny styl, który wyróżnia się na tle pozostałych gier o podobnej stylistyce. Rzućcie okiem na poniższy zwiastun i przekonajcie się sami.

The Swords of Ditto – zwiastun premierowy

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów