Zwiastun Gothic 2: Dzieje Khorinis

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Gothic 2 Dzieje Khorinis
Gothic 2 Dzieje Khorinis

Wszystko wskazuje na to, że po licznych perturbacjach, o których na bieżąco informowaliśmy (czytaj), prace nad dodatkiem do drugiego Gothica zmierzają w końcu w dobrym kierunku. W sieci pojawił się dzisiaj zwiastun Dzieje Khorinis, co z pewnością cieczy miłośników kultowego w naszym kraju RPG-a.

Dzieje Khorinis to rozbudowany mod do gry Gothic II (2002), którego akcja rozgrywa się 10 lat przed wydarzeniami z pierwszej części. Rozszerzenie ma zostać wydane w dwóch częściach. Akcja pierwszej będzie miała miejsce na nowej wyspie Vaduz, którą możecie zobaczyć na zwiastunie,  a druga na wyspie Khorinis. Sporym atutem moda ma być profesjonalny aktorski dubbing, wokół którego było w ostatnim czasie sporo zamieszania.

AKTUALIZACJA: Zwiastun z nieznanych powodów został usunięty i twórcy pracują aktualnie nad jego przywróceniem.

AKTUALIZACJA 2: W związku z opieszałością serwisu YouTube  w sprawie przywrócenie zwiastuna, twórcy zdecydowali się opublikować go na Facebooku i Vimeo. 

Zwiastun Gothic 2: Dzieje Khorinis

TEASER – GOTHIC II Dzieje Khorinis | XARDAS from Witek Dużyński on Vimeo.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów