Gothic II: Dzieje Khorinis z datą premiery

Robert Chełstowski | @Zdzichsiu | | Przeczytasz w 2 min.
Dzieje Khorinis Zwiasun Premiery
Dzieje Khorinis Zwiasun Premiery

I wreszcie nastąpiło coś, na co wielu czekało od bardzo dawna – Dzieje Khorinis mają określoną datę premiery!

To jednak nie wszystko. Wraz z tą zapowiedzią grupa Soulfire opublikowała w serwisie YouTube tzw. Zwiastun premiery, w którym przy pomocy głosu Stanisława Brudnego omawiają szczegółowo poszczególne elementy wyspy Vaduz, miejsca, w którym będzie toczyła się akcja pierwszej części dodatku. Całość zakończyła się bardzo pomysłową scenką w karczmie, gdzie poprzez opowiadającego została ogłoszona data premiery.

Ku niezadowoleniu niektórych pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać aż cały rok, gdyż Dzieje Khorinis mają wyjść dopiero w 2020. Miejmy jednak nadzieję, że taka ilość czasu przełoży się na równie dobrą jakość końcową.

Całość można obejrzeć w poniższym materiale:

Na zakończenie warto dodać, że zespół Dziejów Khorinis aktualnie poszukuje kogoś do obsługi programu dotyczącego organizacji projektu. Twórcy nie wymagają żadnych kwalifikacji zawodowych, gdyż owo zadanie ma być dosyć proste i intuicyjne. Jeśli więc doskwiera wam wolny czas i chcielibyście dołożyć swoją cegiełkę do najbardziej ambitnego moda do Gothica II, skorzystajcie z tego linku: klik.

Oczywiście rekrutacja do innych działów produkcyjnych wciąż jest otwarta, lecz tam wymagane są już odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie: klik.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów